PARK RADOUČ III. - BYTOVÝ DŮM „C“, Mladá Boleslav

Investor: RS reality s.r.o.
Lokalita: Mladá Boleslav, ulice 17. listopadu
Počet bytů: 62 v 11. podlažích
Zahájení výstavby: 01 2017
Kolaudace stavby: 06 2018

Jedenáctipodlažní bytový dům „C“ je součástí stavebního komplexu PARK RADOUČ III., který  je u okružní křižovatky ulic 17. listopadu a Na Radouči na severozápadním okraji Mladé Boleslavi, v čistém prostředí blízko přírody s dostatkem zeleně, odpočinkových ploch a míst pro volnočasovou aktivitu. Další výhodou bydlení Na Radouči je výborná dopravní dostupnost, stále se rozšiřující občanská vybavenost (nákupní centra, pošta, služby, školy, sportoviště) a blízkost několika zastávek MHD, které zajišťují rychlou dosažitelnost ostatních částí města.

Z jedenácti nadzemních podlaží bytového domu „C“ je devět podlaží obytných, kde je rozmístěno celkem 62 bytu v pěti dispozicích od 1 + kk až po 3 + kk  a to o podlahových plochách od 35,8 m2 do 76,5 m2. Ve dvou zbývajících podlažích jsou krytá parkovací stání pro 22 aut a dále 62 sklepních kójí, které patří ke každé bytové jednotce obdobně, jako parkovací stání aut, kdy z celkového počtu 62 stání je 22 krytých a 40 na venkovních plochách.

Základní konstrukcí bytového domu je železobetonový skelet, který je založen na pilotech, obvodové nosné stěny jsou z cihelných tvarovek POROTHERM a YTONG a obdobně jsou řešeny i bytové příčky a mezibytové akusticky oddělující příčky. Obvodový plášť je kontaktní zateplovací fasádní systém o tl. 150 mm, okna a balkonové dveře u bytů jsou plastová otvíravá a sklopná, U=1,1 W/m2K, protihluková Rw(dB)=30, lodžie zasklené, vstupní dveře do bytů požární v kovové zárubni, interiérové dveře obložkové laminátové. Podlahy v celém domě, mimo koupelen a WC jsou lité anhydritové, povrch podlah v bytech keramická dlažba a PVC lino. Vnitřní povrch stěn vápenné štukové omítky a v koupelnách a WC keramické obklady.

Schodiště z 1. do 11. podlaží je železobetonové monolitické, v budově jsou dva výtahy. Všechny byty splňují požadavky na nízkoenergetické bydlení a jsou provedeny ve vyšší standardní třídě. Při výstavbě budovy jsou používány výhradně kvalitní materiály od renomovaných výrobců a dodavatelů.

Je počítáno i s možností individuálního vybavení bytů podle vkusu a potřeb jednotlivých vlastníků.

Všechny byty jsou určeny k přímému prodeji do osobního vlastnictví, financování je možné všemi obvyklými způsoby.